Qa Engineer / Tester - Praha

Jobs contact personal, s. r. o. - Staré Město
nová nabídka (01/05/2024)

Jako SW Tester budete odpovídat za vysokou kvalitu našich produktů.
Budete vytvářet, provádět a udržovat funkční manuální testy a automatizaci testů API.
Vaším hlavním cílem je zajistit, aby naše aplikace pro přední zákazníky fungovaly bezchybně.
Náplň práce:
* Automatizované a manuální testování SW
* Tvorba testovacích scénářů podle zadané specifikace
* Report a dokumentace
* Práce ve SCRUM teamu
* Praxe na pozici testera / QA
* Znalost SoapUI, Selenium
* Zkušenost s automatizovaným testováním
* Znalost Jira a Confluence
* Zkušenosti s testováním webových portálů a API rozhraní
* Týden dovolené navíc
* Pružná pracovní doba
* Možnost domluvy na homeoffice
* Příspěvek na pojištění
* Kafeterie
* Vzdělávací kurzy
* Firemní akce
* Stravenky občerstvení
Vzdělání:
Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL, Plný úvazek