React Native Developer, Který Chce Posunout České Zdravotnictví

Jobs contact personal, s. r. o. - Brno
nová nabídka (16/05/2024)

Ryze česká akciová společnost, která se rozhodla změnit české zdravotnictví, hledá zkušeného React Native vývojáře. Pokud Tě baví moderní technologie a chceš věci posouvat kupředu, jsi náš člověk!
Náplň práce:
* Práce na multiplatformní aplikaci v React Native pro oblast telemedicíny
* Vývoj multifunkčních komponent a modulů
* Úprava a tvorba modulů na základě požadavků našich klientů
* Dodržování zásad kybernetické bezpečnosti podle NÚKIB
* React Native máš v malíku a baví Tě v něm tvořit
* Zkušenost s vývojem mobilních aplikací
* Samozřejmostí je dobrý přehled o iOS i Android SDK
* Baví Tě moderní postupy a aplikuješ je ve vlastní práci
* Protože děláme do zdravotnictví, můžeš počítat se špičkovými benefity z této oblasti
* Možnost dlouhodobé spolupráce na kontrakt a příležitost růst s firmou
* Na pracovišti je neomezené množství výborné kávy a občerstvení
* Poskytneme Ti dostatek svobody a flexibilní pracovní dobu
* Každý den začínáme parádní snídaní
* Všechny další benefity a možnosti s Tebou rádi individuálně vyřešíme na pohovoru
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL