Recepční (M/Ž) - Muzejní Instituce - Praha Centrum 165 Kč/ Hod.

Falcon security, s. r. o. - Praha
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici na recepci administrativní budovy. Náplní práce bude pravidelný monitoring vybraného kamerového okruhu, evidence a uvádění návštěv, a to včetně občasných zahraničních návštěv, aj.

Náplň práce:

- Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta v základním rozsahu

- Úzká spolupráce se správou budovy

- Evidence návštěv, výdej karet

- Informační a navigační servis pro návštěvníky budovy

- Směna - denní (7:
00 – 19:
00 po-ne)

Požadujeme:

- Čistý RT

- Zdravotní způsobilost

- Středně pokročilá znalost obsluhy PC

- Anglický jazyk na úrovni A2 – zahraniční návštěvy

- Zkušenosti v oboru – nejlépe z prostředí recepce

- Komunikativní a reprezentativní vzhled

Nabízíme:

- Mzda:
160Kč/hod

- Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

- Možnost karierního růstu

- Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka

- Práce na DPP

- Nástup IHNED

- Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

PROTECTON HOLDING, a.S.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo:
773 766 674, 606 618 006 v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:
00 – 16:
00

[email protected]

Více informací o společnosti najdete na našem webu

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět