Recepční Wellness V Hotelovém Komplexu Pecr

Pecr - apartments hotel s. r. o. - Pec Pod Sněžkou
nová nabídka (14/05/2024)

popis pracovního místa

Náplň práce:

Obsluha na recepci Wellness Pecr a mini baru
Poskytování informací potřebných k využití wellness služeb
Vyřizování rezervací prowellness a masáže
Dodržování a uplatňováníbezpečnostních a hygienických standardů v rámci wellness
Administrativní práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Co nabízíme:

Práci v luxusním prostředí 4* hotelu Pecr Well
Pečlivé zaučení
Zajímavé platové ohodnocení včetně ročních prémií
Práce na krátký a dlouhýtýden bez nočních směn
Využití personální stravy za zvýhodněné ceny
Co požadujeme:

Příjemné a profesionálnívystupování
Komunikační dovednosti
Organizační schopnosti aochota učit se
Pečlivý a zodpovědný přístup
Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět