Referent/Ka Přestupků - Odbor Dopravních Přestupků

Městská část praha 14 - Praha 2
30+ dnů před (30/04/2024)

popis pracovního místa

O nás

Městská část Praha 14 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení 2 pracovních míst

Referent/ka přestupků - Odbor dopravních přestupků

Náplň práce:

  • vedení přestupkových spisů,
  • vedení ústních jednání a sepisování protokolů o ústním jednání, protokolů o výslechu,
  • spolupráce s policejními orgány, státními zastupitelstvími, soudy apod.
  • zajišťování podkladů pro rozhodnutí (provádění důkazů),
  • vyhotovování rozhodnutí (zejména o vině a správním trestu) apod.
  • samostatné zajišťování vysvětlení a výpovědi a další podklady potřebné pro vedení správního řízení,
  • provádění úkonů v řízení o přestupcích v dopravě.

Co od Vás očekáváme:

požadované vzdělání:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda, právo nebo bezpečnostně právní studia na vysoké škole v České republice,
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu v jiné oblasti za podmínky následného prokázání odborné způsobilosti vykonáním zkoušky, u Ministerstva vnitra ČR po přijetí do pracovního poměru,
  • vyšší odborné vzdělání při splnění podmínek ustanovení § 112 odst. 9 zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich.

co musíte mít:

  • způsobilost k právním úkonům,
  • bezúhonnost.

Nutno připojit strukturovaný profesní životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • stravenky pro zaměstnance
  • Flexi poukázky
  • 25 dní dovolené
  • 4 dny placeného volna, 4 dny neplaceného volna
  • příspěvek na dovolenou dětí zaměstnance
  • možnost dále se vzdělávat, doplnit požadované kvalifikační předpoklady
  • možnost získání bytu
  • 10. platová třída, dle NV č. 341/2017 Sb., v pl.Zn.