Regionální Obchodní Zástupce Pro Sm, Jm, Vč, Jč, Praha A Okolí

Úsovsko food a. s. - Klopina
nová nabídka (28/04/2024)

popis pracovního místa

Kontakt:
emailem, telefonicky
Požadavky:
min. středoškolské vzdělání
zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
časová flexibilita
Náplň práce:
budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit úzká spolupráce s KAM
zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení
Výhody:
Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Práce na HPP
Mzdové ohodnocení od 30.000 odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.