Řezník/-Ice

Farma třebešov s. r. o. - Třebešov
nová nabídka (18/05/2024)

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na adresu použijte odpovědní formulář
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
řidičský průkaz sk. B
chuť učit se nové věcí a profesně se vyvíjet
spolehlivost a loajalitu
praxe v masné výrobě vítána.
NÁPLŇ PRÁCE:
jako řezník na bourárně se postupně naučíte veškeré operace při bourání a zpracování masa, budete mít především za úkol připravovat masné výrobky k maximální spokojenosti zákazníků.
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
práce s profesionální výrobní technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
zázemí moderní, prosperující společnosti
plný i zkrácený úvazek, jednosměnný provoz
osobní rozvoj a další vzdělávání
odpovídající platové ohodnocení a benefity
nabízíme moderní prostředí, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu.

Přihlaste se nyní o
Řezník/-Ice