Samostatná Účetní, Vhodné I Pro Ozz

Unikasset, spol. s r. o. - Ostrava
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

1. kontakt emailem na adresu použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
mzda pro samostatnou účetní včetně zpracování všech daní a mezd (účetní program Money S3, mzdový program Target)
požadujeme ucelené vedení účetnictví od fakturace, banky, pokladny, nákupů, přes časové rozlišení, nedokončenou výrobu, zásoby, dále pak účetní závěrky, DPH, DPPO,mzdy, personalistika, administrativa pro vedení firmy
jde o účtování s.R.O., menší/střední výrobní firma, do 30 zaměstnanců
Pracoviště v centru Ostravy (Dolní oblast Vítkovice), příjezd po čtyřproudové rychlostní silnici, veřejná doprava:
tramvaj 4 min., vlak 15 min., ÚAN 20 min.Pěšky
Nástup možný IHNED! Vhodné i pro osoby ze zdravotním znevýhodněním.
Zaměstnanecké výhody:
stravenky, zvýhodněný mobilní tarif, docházkový bonus