Senior React Developer - Práce Z Domu Nebo Z Kanceláře

Jobs contact personal, s. r. o. - Brno
nová nabídka (18/05/2024)

Pracujeme na řadě projektů z odvětví elektronových mikroskopů, železničních systémů nebo i digitalizace výroby.
Aktuálně máme backend vyřešený, avšak do našeho frontend týmu zkušených vývojářů o sedmi lidech nám chybí někdo, kdo by celkový chod vývoje zaštítil a fungoval jako mentor týmu.
Máte zkušenosti a ambice pro to se stát touto nedílnou součástí týmu?
Náplň práce:
* Samotná vývoj komplexních webových aplikací a nových komponent.
* Podílení se na tvorbě architektury vyvíjeného software.
* Napojování front end na FastAPI.
* Spolupráce s ostatními týmy UX/UI, backend, testeři apod.
* Přenášení vizí a zkušeností na kolegy v týmu.
* Dlouholetá komerční praxe s React, TypeScript.
* Znalost metodik vývoje v agilním režimu.
* Schopnost pracovat s repozitáři Git a ideálně pokud nám ukážete jednu z Vašich prací.
* Systém odměňování, kde se zohledňuje i podíl na zisku.
* Část našich akcií je vymezena právě pro tak důležité články, jako byste tvořili Vy.
* Možnost práce z domu nebo z kanceláře.
* Práce, jak pro freelancery, tak na hlavní pracovní poměr.
* Prostor pro vlastní inovace.
* Spousta dalších benefitů, které Vám rádi představíme u pohovoru.
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL, Plný úvazek