Servisní A Montážní Technik Kompresorů A Kompresorových Stanic

Techno-air, s. r. o. - Jablonec Nad Nisou
nová nabídka (19/05/2024)

TECHNOAIR s.R.O. specializovaný dodavatel v oboru techniky stlačeného vzduchu
Společnost přijme pracovníka na pozici:
SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC
Náplň práce:
O instalace, servis, údržba a opravy kompresorů a souvisících zařízení (zaškolíme)
O součinnost při dodávkách, realizacích a zprovozňování kompresorových stanic
O středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru elektrosilnoproud (vyhláška 50 výhodou) nebo strojním
O zkušenosti s opravami strojů výhodou
O řidičské oprávnění sk. B
O technické myšlení
Osobnostní předpoklady:

O zodpovědnost
O spolehlivost
O samostatnost
O samostatnou a perspektivní práci
O zaškolení v rámci působení společnosti
O motivující platové ohodnocení
Pracovní vztah:
Hlavní pracovní poměr
Termín nástupu:
možno ihned, popř. dle dohody
Nabídky uchazečů se strukturovaným životopisem, adresou a telefonem zasílat výhradně písemně na níže uvedené kontakty, vybrané uchazeče následně pozveme na osobní jednání.
Tel./Fax.:
(+420) použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář
použijte odpovědní formulář