Skladník

Předvýběr. cz s. r. o. - Ostrava
nová nabídka (25/04/2024)

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na prodej, dodávky, projektovou a servisní podporou hledáme kandidáta na pozici Skladník.
Náplň práce:
* Příjem a výdej materiálu a zboží – fyzické přijetí, kontrola dle dodacích listů a objednávek, uskladnění, vychystání dle instrukcí pověřeného pracovníka
* Administrativní naskladnění/vyskladnění Příjemky, výdejky, tvorba a aktualizace kmenových karet = základní práce s PC
* Evidence skladu, inventury
* Udržování pořádku a organizovanosti skladu
* Odvoz a dovoz materiálu dle potřeby
* Plnění pokynů hlavního koordinátora skladu
* Kontrola, přejímka, vychystávání a úklid nářadí do projektů a z projektů
* Práce a manipulace s VZV (průkaz + praxe výhodou)
* Akutní údržba budov zaměstnavatele v případě nepřítomnosti údržbáře
Požadavky:
* Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
* Znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni výhodou
* Schopnost samostatné práce, zodpovědnost
* Znalost práce na PC
* Praxe s VZV výhodou
* Řidičský průkaz sk. B
Strong/strong
* Plat 32 000 Kč – 37 000 Kč
* Dynamickou práci v moderním prostředí
* Přátelský firemní kolektiv menšího charakteru
* Stravenkový paušál
* Flexibilní pracovní dobu
* Firemní angličtina
* Možnost vzdělávání
* Multisport karta nebo penzijní připojištění
* Místo výkonu práce:
Ostrava
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
StrongBenefity/strong
* Flexibilní začátek/konec pracovní doby
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Vzdělávací kurzy, školení
* Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Vzdělání:
Vyučení, SŠ s maturitou
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o
Skladník