Sociální Pracovník/ -Ice

Most k naději, z. s. - Most
nová nabídka (01/05/2024)

popis pracovního místa

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ ICE
POŽADUJEME:
Požadavky:

vzdělání splňující podmínky dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, na pozici sociálního
pracovníka.
výpis z RT
psychická stabilita, odolnost vůči stresu,
komunikační dovednosti;
umění jednat v krizových situacích;
rozhodnost;
schopnost týmové i samostatné práce,
empatie, spolehlivost, zodpovědnost, kreativita…, zodpovědnost za svěřenou práci.
schopnost pracovat bez předsudků.
Výhodou je:
praxe v oboru sociální práce, výcvik v komplexní krizové intervenci, sebezkušenostní výcvik, terapeutický výcvik práce s rodinou, práce s dětmi…, znalost sociální sítě
Náplň práce:
Přímá práce s klientem v ambulantní službě i na krizovém telefonu (práce s osobami
V náročných životních situací v různém věkovém rozmezí), samostatné vedení dokumentace, související s poskytovanou službou, komunikace s odborníky i se spolupracujícími subjekty
Pracovní doba:
12 hodinová, od pondělí do pátku, ranní (6.00 18.00 hod.) i noční (18.00 6.00 hod.) směny nepraidelné.
Zaměstnanecké výhody:
práce ve stabilní neziskové organizaci, práce v příjemném pracovním kolektivu a příjemném pracovním prostředí;
bezplatná účast na supervizích a vzdělávacích kurzech;
30 dnů dovolené
Zájemci zašlou ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany.
V závěru životopisu uveďte:
Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Mona, z. s.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět