Specialista Pro Mezinárodní Nákup

Strong hand europe s. r. o. - Police
nová nabídka (02/05/2024)

popis pracovního místa

Kdo jsme:
Jsme českoamerická společnost STRONG HAND EUROPE s.R.O. Jsme jediná evropská pobočka americké společnosti STRONG HAND TOOLS, která vyvíjí a vyrábí unikátní svařovací stoly a upínací nářadí. Samostatně zajišťujeme obchodní, marketingové a logistické aktivity v rámci EU a částečně i mimo ni.
Náplň práce:
OBudeš mít na starosti zajištění nákupu zboží od zahraničních dodavatelů.
OBudeš se starat o plánování a monitoring skladových zásob.
OBudeš zpracovávat analýzy a vytvářet přehledy.
OPovedeš agendu spojenou s dovozem (celní řízení, zajištění přeprav, atp.).
OBudeš jednat s dodavateli v angličtině
Očekáváme:
OZaměření na cíl a odpovídající pracovní nasazení aktivní přístup.
OOrientace v problematice importu a mezinárodní přepravy výhodou.
OKomunikační a organizační schopnosti.
OZnalost angličtiny písmem na komunikativní úrovni.
OSamostatnost, spolehlivost, loajalita.
OPočítačová gramotnost (MS Office zejména Excel).
Na co je možné se těšit:
ONabízíme zajímavou, samostatnou a různorodou práci.
OPoskytneme zázemí rostoucí prosperující společnosti.
OMotivující platové ohodnocení (fix + bonusy).
OPracujeme v mladém, perspektivním kolektivu.
OMáme k dispozici podporu zkušených kolegů v ČR i USA, ochotných vždy pomoci.
OMožnost osobního růstu získání profesních a odborných zkušeností.
OStravenky, 20 dní dovolené.
První kontakt emailem.