Specialista Service Desk - Okr. Kladno

Kariéra spol. s r. o. - Kladno
nová nabídka (19/05/2024)

Pro našeho klienta, IT společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:
Specialista Service Desk.
Náplň práce:
Technická IT podpora
Odbavovaní příchozích hovorů na lince i následná komunikace s běžnými uživateli
Řešení uživatelských požadavků v novém moderním ServiceDesk (TT) systému.
Odbavovaní technických závad v první fázi telefonicky, analyzování problémů, řízení interní komunikaci a předávání technikům v terénu, nebo subdodavatelům, s následnou koordinací
Instalovat, konfigurovat a udržovat koncová zařízení (PC, NB, tiskárny, mobilní telefony, atd.)
Připravovat a konfigurovat techniku pro jednotlivé uživatele
Spolupracovat s ostatními týmy v rámci IT oddělení ale i obsluhovaných subjektů (SMK, ZŠ a MŠ, do budoucna založené subjekty)
Spolupráce interně i s externími subdodavateli
Podílet se na dalším rozvoji poskytovaných ICT služeb, souvisejících procesů a jejich kvality
SŠ, VŠ technického, IT směru
Výborné komunikační schopnosti a pro klientský přístup
Zájem o IT problematiku
Pokročilé znalosti prostředí MS Windows, Active Directory, funkčnosti aplikací, provozu datových center a sítí (budujeme vlastní dohledový systém), bezpečnost
Předchozí zkušenost v podobné roli výhodou
Jazyk – čeština rodilý mluvčí
Jazyk – AJ úroveň B2
Profesionální tým zkušených lidí s příjemnou atmosférou
Nově vybavené kanceláře, technické zázemí
Notebook, mobilní telefon
Příspěvek na stravné 130 Kč
Balíček benefitů (rozvoj, vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day, možnost občasné Home office
Po zapracování možnost příspěvku na DP
Pracovní doba:
dle poskytování služeb poskytování Statutárního města Kladna
O po + st 7:
3017:
30,
O út + čt 7:
3015:
00,
O pá 7:
3012:
30
flexibilní i dle požadavků na servis ICT komponent
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek