Stavební Technik

Kariéra spol. s r. o. - Praha 17
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Technik na stavbě.
Náplň práce:
Podílí se na přípravě zakázky a zodpovídá za průběh realizace celé stavby
Administrace celého procesu zakázky (zpracování nabídek, objednávek, fakturace, denní záznamy, záznamy BOZP, kontrolní dny s ostatními staviteli, administrativa vůči stavbě až po předání zakázky)
Povinnost řídit se technickými, technologickými a pracovními postupy společnosti, řídí se plánem organizace staveb
Řešení každodenních problémů
Spolupráce s montéry
Znalost práce s PC (Win / balíček Office)
SŠ (obor elektro – výhodou)
Vyhláška 50
Zvládání stresových situací
Nadšení pro práci podmínkou :
Standardně pracovní doba od pondělí do pátku, ale časová flexibilita dle potřeb stavby je podmínkou
Schopnost samostatného rozhodování
Komunikativnost
Zájem učit se nové věci
Řidičské oprávnění sk.B (sk.C / C+E výhodou)
Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
Příjemný přátelský tým
Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
5 týdnů dovolené
13. plat podle výsledků společnosti
Vidět za sebou kus práce
Balík firemních benefitů (stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní/penzijní pojištění, atd.)
Místo pracoviště:
Praha 8
Nástup:
Ihned/dle dohody
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 31520.
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět