Sw Vývojář Senior

Zf engineering plzeň s. r. o. - Plzeň
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Do týmu zabývajícím se návrhem a implementací pokročilých aplikačních funkcí pro řízení elektrického hlavního pohonu vozidla. Hledáme jak absolventy, tak zkušené kolegy a kolegyně, kteří se zaměří na funkční vývoj kde je využívan jak programovací jazyk C tak Matlab/Simulink pro funkční simulace.

Co Vás čeká:
Úprava modelu a simulace jednotlivých komponent knihovny pro řízení el. asynchronního motoru
Vývoj C kódu a jeho integrace do knihovny
Implementace funkčních testů a vytváření dokumentace komponent
Analýza reálných měření na cílových platformách
Úzká spolupráce s experty v mezinárodním týmu

Co byste měli mít:
Logické a analytické myšlení
Vzdělání v oborech kybernetika, informatika, elektrotechnika
Orientace v programu MATLAB / Simulink / Stateflow
Základní znalost C (nebo znalost jiného a ochota se C naučit)
Schopnost komunikace v anglickém jazyce (podpoříme jazykovými kurzy)
Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
Zkušenosti s vývojovou nebo výzkumnou činností v oboru v min délce 4 roky
Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
Spolupráci na mezinárodních projektech
Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
Příspěvek na jazykové vzdělávání
Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
Rozšířenou možnost práce z domova a 25 dní dovolené
Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět