Technický Poradce Ve Stavebnictví

Hr profi - Bohumín
nová nabídka (18/05/2024)

Nabízíme pracovní příležitost novému kolegovi nebo kolegyni, který/á má zkušenosti z oblasti technického marketingu, produktového managementu nebo technického poradenství ve stavebnictví.
Přijmeme odborníka, který bude spolehlivou oporou našim zákazníkům a bude úzce spolupracovat s obchodním a marketingovým oddělením, v mezinárodní výrobní společnosti, která je lídrem na světovém trhu v oblasti akustiky.
✓ výrobce vysoce kvalitních akustických systémů
✓ certifikace produktů dle stavebních norem
✓ nabídka komplexních řešení
✓ kvalita, důvěra, inovace, udržitelnost
Jaká bude náplň práce?
Technická podpora obchodního oddělení a externích klientů
Úzká spolupráce s oddělením marketingu a PR
Příprava technické dokumentace pro CZ a SK trh
Správa produktových a kvalitativních listů pro CZ a SK trh
Zodpovědnost za vývoj podpůrných nástrojů (kalkulaček, příprava odborných webinářů apod.)
Spolupráce na odborném obsahu pro média
Koordinace procesu certifikace produktů ve spolupráci se zahraničním týmem
Spolupráce s partnery asociace, laboratoře a další instituce
VŠ ve stavebnictví
Praxe v oboru (technický marketing, produktový management, technické poradenství)
Znalost AJ – spolupráce v mezinárodním týmu
Výborné prezentační dovednosti
Samostatnost, zodpovědnost, otevřenost v jednání, iniciativní přístup
ŘP sk. B
Dlouhodobou práci na plný úvazek v mezinárodní společnosti
Moderní kanceláře
Možnost využívání Home Office
Podnikovou jídelnu s příspěvkem na stravování
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dopravu
Věrnostní bonusový systém
Měsíční příspěvek do Cafeterie
Vzdělání:
Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek