Technik Bozp A Po Projekt V Praze

Jobstart s. r. o. - Praha 14
nová nabídka (26/06/2024)

Chcete se stát součástí dynamického týmu v mezinárodní společnosti a podílet se na zajišťování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci? Pokud ano, čtěte dál!
Hledáme Technika BOZP a PO!
Co Vás čeká:
Komplexní podpora a spolupráce při zajišťování BOZP a PO na našich stavbách a provozovnách
Kontrola dodržování právních a ostatních předpisů v oblasti BOZP a PO
Zajišťování legislativních činností vyplývajících z BOZP a PO
Zpracování reportů a dokumentace
Školení zaměstnanců a poradenská činnost v oblasti BOZP a PO
Sledování novinek a trendů v oblasti BOZP
Co od Vás očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební, bezpečnostní inženýrství apod.)
Osvědčení OZO dle z. 309/2006 výhodou
Osvědčení technika PO výhodou
Znalost předpisů a legislativy v oblasti BOZP a PO
Znalost systémů řízení dle ISO
Angličtinu na komunikativní úrovni výhodou
Pokročilé znalosti MS Office
Výborné komunikační a prezentační schopnosti
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Vyjednávací schopnosti, zaměření na cíl
Zodpovědnost a flexibilitu
Co Vám nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v rámci prestižní mezinárodní společnosti
25 dní dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Denní příspěvek na stravné
Kafeterie
Multisport karta
Zaměstnanecký akciový program Seop
Možnost dlouhodobého rozvoje a vzdělávací programy
Perspektiva služebního auta v budoucnu
Mzdu odpovídající zkušenostem
Místo výkonu práce – Praha
Nástup možný ihned, případně dle dohody
Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat a zašlete nám své CV! O pozici si s Vámi rádi promluvíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek