Tis. Kč

Alw industry, s. r. o. - Olomouc
nová nabídka (18/05/2024)

ALW INDUSTRY s.R.O. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.
SEŘIZOVAČ tlakového licího stroje + příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč
Náplň práce:

Nasazování licích forem na licí stroj a následné rozjíždění nového projektu
Seřizování optimálního chodu automatického pracoviště licího stroje
Úpravy parametrů dle výrobních předpisů, provozní zkoušky výroby
Seřizování robotů
Spolupráce s ostatními úseky
Zodpovědnost za výslednou kvalitu výrobků
Co očekáváme:
SOU technického zaměření, popř. praxe
Praxe na obdobné pozici výhodou, např. vstřikování plastů
Manuální zručnost a pracovitost
Spolehlivost a flexibilita
Základní znalost strojů
Ochota práce 12 hod směny, krátký a dlouhý týden, nepřetržitý provoz
Co nabízíme:
Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
Náborový příspěvek 25.000 Kč
Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
Čtvrtletní prémie
Zvýhodněný firemní tarif Tmobile
Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč
Kontakt:

U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba:
Mgr. Markéta Jemelková
Tel:
použijte odpovědní formulář
Pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.
Těšíme se na Vás!

Přihlaste se nyní o
Tis. Kč