Trainee/ Junior Obchodní Zástupce Pro Český Trh S Dobrou Znalostí Nj

Ibs scherer czech s. r. o. - Velké Přítočno
nová nabídka (10/05/2024)

popis pracovního místa

Pro naši novou pobočku ve Velkém Přítočně hledáme:
Trainee/ Junior obchodní zástupce pro český trh s dobrou znalostí NJ.
V našem interním 12ti měsíčním vzdělávacím programu Vás systematicky budujeme jako posilu a oživení pro budoucnost našeho prodejního oddělení v České republice.
Náplň práce:
Jako IBSTrainee získáte široký vhled do B2B prodeje. Od telefonického kontaktu v rámci prodejních služeb, přes správu dat, tvorbu a sledování nabídek až po sběr objednávek a mnoho dalších backoffice činností s firemním datovým softwarem CRM.
V rámci služby v terénu dáte tvář prémiové značce IBS a budete reprezentovat naši firmu přímo na místě. Svým otevřeným vystupováním nadchnete naše zákazníky i obchodní partnery. Úspěšným absolvováním stáže tak přispějete k udržitelnému rozvoji našich obchodních vztahů. K vašim pozdějším úkolům bude patřit rozšíření stávajících vztahů se zákazníky a strategickými klienty (key accounts), stejně jako získávání nových zákazníků skrz vnitřní či vnější služby.
V rámci osobních návštěv v příslušné oblasti nabídnete zákazníkům individuální technické poradenství, jakož i praktické ukázky našich čisticích a údržbářských produktů.
Očekáváme od Vás:

středoškolské vzdělání
vysoká míra zodpovědnosti a spolehlivosti
zájem o osobní a profesní rozvoj
německý jazyk úroveň min. mírně pokročilá (B1)
dobré komunikační schopnosti a týmovost

silnou značku s více než 50ti lety zkušeností v podnikání
vynikající příležitost k rozvoji a stabilní pracovní místo v rodinném podniku orientovaném na budoucnost
aktivní využití a rozšiřování dovedností v německém jazyce
plat obsahující motivační složku a sociálních odvody
nejmodernější komunikační technika
nejlepší knowhow v oboru díky dlouholeté mezinárodní činnosti
Další benefity po úspěšném absolvování 12ti měsíčního trainee programu:

mzda odvislá od úspěchu včetně diet
provize a cílové bonusy
firemní vozidlo s možností soukromého užívání a smartphone
odborná péče a školení týkající se produktů a prodeje
Vydejte se s námi na novou karierní dráhu u IBSScherer a přihlaste se nyní jednoduše emailem!
Těšíme se na Vaši přihlášku! V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Telefonický a emailový kontakt viz výše.