Účetní

Centrum sociálních služeb staroměstská české budějovice, příspěvková organizace - České Budějovice
nová nabídka (04/05/2024)

popis pracovního místa

Požadované vzdělání:
SŠ, VŠ ekonomického směru, praxe 2 roky nejlépe v příspěvkové organizaci výhodou
Náplň práce:
kompletní zpracování účetní agendy, zpracování měsíční a roční závěrky, zpracování účetních dokladů, účetních knih, statistika, archivace. Znalost programu FENIX výhodou
Požadujeme:
pečlivost, odpovědnost, flexibilitu, bezúhonnost
Plat:
10.Plat. třída, plat dle praxe od 26 390, do 37 370, Kč tarif, k tomu osobní příplatek
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek z FKSP, odměny k životním a pracovním výročím
Nástup:
ihned
Kontakt:
životopisy zasílejte na:
použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář
Telefon:
použijte odpovědní formulář, mobil:
použijte odpovědní formulář vedoucí ekonomického úseku Šafránková Ilona

Přihlaste se nyní o
Účetní

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět