Učitel/Ka

Základní škola a mateřská škola čížová, okres písek - Čížová
nová nabídka (27/04/2024)

popis pracovního místa

Náplň práce:
komplexní vzdělávací a výchovná činnost, zpracovávání pedagogické dokumentace, organizace školních akcí, soutěží atd.
Pracovní doba:
od 7:
00 do 15:
30
Úvazek 40 hodin týdně, přímá činnost mezi 20 22 hodinami.
Požadavky na zaměstnance:
odborná kvalifikace podle Zákona o pedagogických pracovnících v platném znění (zákon č. 563/2004 Sb.), tj. dokončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené nejlépe na učitelství pro 1. stupeň základní školy. Zájem o práci s dětmi, dobrý zdravotní stav, pečlivost, aktivní přístup k práci, schopnost spolupráce v týmu, nekonfliktnost, loajalitu, časovou flexibilitu, znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík. Znalost Aj výhodou.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, dovolenou.
První konatkt:
Kropáček Jan Mgr., tel.:
použijte odpovědní formulář, email:
použijte odpovědní formulář 7:
30 15:
30

Přihlaste se nyní o
Učitel/Ka