Vědecký Technik / Spoluřešitel Projektu

Dynex technologies, spol. s r. o. - Buštěhrad
nová nabídka (18/05/2024)

popis pracovního místa

VŠ přírodovědného směru
zkušenosti v laboratoři molekulární biologie
samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup schopnost ujmout se se skutečným zájmem projektů a dotáhnout je do konce je pro nás nedocenitelná
aktivní znalost AJ slovem, ale hlavně písmem komunikovat budete nejen s dodavateli z České republiky
Náplň práce:
spolupráci na řešení projektu EUREKA
laboratorní činnosti ve spolupráci a dle zadání výzkumného týmu, tvorbě související dokumentace, vedení laboratorních záznamů
péči o běžný chod laboratoře, zabezpečení materiálu a vybavení pro realizaci projektu, zajištění klinických vzorků, jednání s dodavateli
spolupráci na realizaci hodnocení funkční způsobilosti nových produktů a tvorbě příslušné dokumentace (testy specificity, senzitivity, stabilitní studie, příprava dokumentace k certifikaci)
zavádění výroby za pomoci technologa (příprava výrobní dokumentace, realizace zkušebních šarží atd.)
plánování a kontrole výroby (kontrola zásob a jejich objednávání, příprava výrobní dokumentace, zadávání výrobních příkazů, kontrola záznamů o výrobě)
klinické validaci s vyhodnocením
telefon, notebook, spoustu různorodých benefitů od 13. platu, kvartálních odměn, 5 týdnů dovolené, teambuildingů, firemního fitness, příspěvků na stravu až po zmrzlinu k obědu v horkých letních dnech a spoustu dobrého espressa po celý rok. Pokud Váš oblíbený benefit nemáme, budeme rádi za inspiraci chceme, aby se tu každý cítil co nejlépe
flexibilní přístup k práci a organizaci času (je možný i ? úvazek)
zajímavou, různorodou a kreativní práci
odbornou podporu od vývojového týmu (nebudete do toho hozen/a bez přípravy)
spolupráci s technologem, QC, laborantkou (nebudete na to sám/sama)
možnost zdokonalení AJ na kurzech pro zaměstnance
práci v příjemném a reprezentativním prostředí kousek od letiště
Kontakt:
Své životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedený kontakt:
Tomáš Hanzlík
Použijte odpovědní formulář
Tel.:
použijte odpovědní formulář