Vedoucí Hotelové Recepce - Zámek Třešť

Středisko společných činností av čr, v. v. i. - Třešť
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Zámecký hotel Třešť vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

VEDOUCÍ HOTELOVÉ RECEPCE

Co bude Vaším úkolem:

  • Vedení týmu 4 recepčních
  • Zodpovědnost za bezchybné fungování svěřeného úseku
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením

Očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
  • Aktivní využívání sociálních sítí a dalších komunikačních kanálů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Reprezentativní vzhled a pro-zákaznický přístup
  • Obchodní a prodejní dovednosti
  • Spolehlivost, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • Zaměstnání na plný úvazek
  • 6 týdnů dovolené
  • Měsíční odměny 5% z hrubé mzdy, veškeré příplatky
  • Multisport a stravenková karta (+3 500Kč ke mzdě)
  • Atraktivní pracovní prostředí a osobní přístup zaměstnavatele
  • Příležitost k seberealizaci při zodpovědné a zajímavé práci
  • Možnost osobního rozvoje, jazykové i odborné vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástupu dohodou.

Zašlete nám strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v češtině.

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět