Vedoucí Komunikace

Město vimperk - Vimperk
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Místo výkonu práce:
Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk
pracoviště:
Městský úřad Vimperk, Nad Stadiónem 199, 385 01 Vimperk správní obvod města Vimperk
Platová třída:
10, 11
Informační náplň práce:
vede, řídí a zodpovídá za řádný výkon marketingových a komunikačních aktivit města,
spravuje Vimperské zpravodajství na webových stránkách města,
podílí se na přípravě strategických a koncepčních dokumentů města, případně je sám komunikuje,
komunikuje se zástupci médií, vydává tiskové zprávy.
Další požadavky:
Vzdělání VŠ, VOŠ nebo úplné středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou;
velmi dobré znalosti práce na PC (Internet administrace webových stránek, správa profilů FB a IG, YouTube kanálu, Google Analytics, MS Office Word, Excel, Outlook, PowerPoint);
rychlá orientace v pracovní problematice;
schopnost samostatné práce;
komunikativnost;
schopnost asertivního jednání s lidmi;
časová flexibilita;
psychická odolnost;
ochota se dále vzdělávat;
řidičský průkaz B (aktivní řidič);
výhodou je znalost cizích jazyků, znalost programů na zpracování a střih krátkých videí, znalost grafických programů a ukázka vlastní tvorby novinového článku, tiskové zprávy či natočené reportáže.
Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení a titul uchazeče,
datum a místo narození uchazeče,
státní příslušnost uchazeče,
místo trvalého pobytu uchazeče,
číslo občanského průkazu uchazeče,
datum a podpis uchazeče,
telefonní, popř. emailové spojení.
K přihlášce se připojí tyto doklady:
životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech
a dovednostech,
výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem
Czech POINTU (tel. použijte odpovědní formulář),
ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 7. června 2024
Do 14:
00 hod., na adresu:
Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem:
NEOTVÍRAT, VEŘEJNÁ VÝZVA vedoucí komunikace"
Ústní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v týdnu od 17. do 21. června 2024. Datum bude upřesněno.
Podrobnější informace podá:
Ing. M. Křížová vedoucí odboru ŠK tel. použijte odpovědní formulář, mob. použijte odpovědní formulář

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět