Vedoucí Myčky A Kompletací

Wassa commercial, s. r. o. - Chrastava
nová nabídka (19/05/2024)

popis pracovního místa

Pracovní náplň
Koordinace logistických procesů (doprava, tok materiálu)
Podílení se na zlepšování logistických procesů ve výrobě
Organizace, plánování, kontrola a vyhodnocování práce oddělení skladu a logistiky
Dohled na podřízené pracovníky a výkon jejich práce
Odpovědnost za včasné dodání materiálu a přípravu komponentů pro kompletace či myčku dle plánu
Dohled nad ochranu majetku
Dohled nad včasným zadáváním veškerých dat o systému (příjem, výdej, přesuny atp.)
Komunikace se zákazníky, dodavateli a dalšími úseky firmy
Vedení a účast při provádění soupisů zboží a materiálu a při inventarizacích
Požadujeme
Ochotu pracovat v 1 směnném osmihodinovém provozu
Předchozí zkušenosti na vedoucí pozici v logistice nebo skladu
Uživatelská znalost práce s PC
Analytické schopnosti
Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, prozákaznický přístup
Samostatnost, spolehlivost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Snaha učit se novým věcem
Nabízíme
Zázemí stabilní společnosti
Pravidelný měsíční příjem
Přátelský pracovní kolektiv
Motivační systém odměňování
Příjemné pracovní prostředí
Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně.