Všeobecná Sestra

Charita české budějovice - České Budějovice
nová nabídka (16/05/2024)

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
domácí zdravotní péče poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí pacientů (převazy ran, odběry biologického materiálu, aplikace injekcí, rehabilitační ošetřování, péče o stomie, cévkování a další ošetřovatelské úkony).
odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu;
praxe ve zdravotnictví výhodou;
řidičský průkaz skupinyB (aktivní řidič), zdravotní způsobilost a bezúhonnost, praktické a samostatné myšlení, pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita, dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování, základní znalosti práce na PC.
stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným, příjemné pracovní prostředí, služební telefon, služební automobil s možností soukromého využití, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, zázemí stabilní neziskové organizace, možnost osobního rozvoje a profesního růstu, základní mzda 29.000 Kč, po zapracování mzda 33.000 Kč, možnost dalších odměn.
Nástup:
dohodou.
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu použijte odpovědní formulář tel.:
použijte odpovědní formulář.
Bližší informace o pozici u vedoucí služby Mgr. Jany Bartošové, tel.:
použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář.