Vývojový Pracovník - Jilemnice

Jobstart s. r. o. - Jilemnice
nová nabídka (14/05/2024)

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v potravinářském průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojový pracovník.
NÁPLŇ PRÁCE
Řízení projektů v procesu vývoje produktu
Splnění přidělených úkolů v rámci projektů
Dodržování standardů a termínů
Plánování, provádění a odborné vedení technologických testů
Vytváření výrobní dokumentace pro nové výrobky
Spolupráce s dalšími týmy napříč společností
Externí spolupráce s univerzitami a specializovanými firmami
Sdílení informací a spolupráce s kolegy ze zahraničí na globálních projektech
POŽADUJEME
SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti chemie nebo potravinářství
Komunikativní úroveň anglického jazyka
Zkušenosti s řízením nebo vedením týmů
Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a ochotu cestovat
NABÍZÍME
Stabilní práci na HPP i v nejisté době
Zajímavé finanční ohodnocení včetně příplatků a osobního ohodnocení až 13 %
Bonusy před Vánoci a dovolenou
Závodní stravování
Sick days
TELUS Health – odbornou pomoc v náročných životních situacích
Odměny v programu Benefit Plus
Příspěvek na penzijní připojištění
Bezúročné půjčky v tíživých životních situacích
5 týdnů dovolené
V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek