Zahradník/Zahradnice - Řp B, Dpp/Vpp/ Hpp

Jiří maryška - Plzeň
nová nabídka (07/05/2024)

popis pracovního místa

ŽIVOTOPIS PROSÍME ZASLAT NA EMAIL:
použijte odpovědní formulář
ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE ŘP B, DPP/VPP/HPP
Co budete dělat:
V týmu i samostatně zajistíte údržbu a sklizeň naší vlastní zahradnické produkce ve Starém Plzenci a Plzni (2400m2), zajistíte zálivku, včasnou sklizeň, péči o letničky, sazenice zeleniny, byliny, sklizeň statice, sekání, úprava záhonů, apod. Budete zajišťovat přesun produkce na obchody do Plzně. Příležitostně zajistíte maloobchodní prodej letniček a sazenic, semen, přípravků na ochranu a výživu rostlin, doplňků pro zahrádkáře v našem obchodě, dovážky objednávek zákazníkům v Plzni a okolí. Budete součástí 17ti členného týmu floristů, zahradníků, vazačů a prodejců.
Kde:
Starý Plzenec, prodejny Slaměnka květiny Plzeň Americká tř. 21, Slovanská tř. 201
Kdy:
časový rozsah dle vašich možností min. 20hod. / týden., víkendové dny dle domluvy.
Požadavky:
Jste zapálení do zahrady/kytiček a zahradničení své znalosti prohloubíte v kolektivu zkušených odborníků, splňujete zákonné zdravotní požadavky, ŘP B (není podmínkou)
Mzda:
100 150, Kč/hod. nebo od 26.000, Kč/měs. (HPP)
Slaměnka květiny je třicet let na plzeňském trhu jsme rodinná firma se zavedenými dvěma maloobchodními pobočkami v Plzni, floristickým eshopem, floristickou vazárnou a vlastní drobnou produkcí rostlin. Jsme členem Asociace floristů a květinářů ČR. Jsme akreditovaným školicím místem pro získávání kvalifikace Florista/Floristka a Vazač květin.