Zámečník - Svářeč

Arkon flow systems, s. r. o. - Brno
nová nabídka (17/05/2024)

popis pracovního místa

Zámečník svářeč
Společnost Arkon Flow Systems, s.R.O., která se zabývá výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledá vhodného kandidáta na pozici ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ.
Pozice je vhodná pro zájemce, který má odbornou praxi ve sváření, ale i pro někoho kdo se se svářením setkal a rád by se odborně doškolil v dané oblasti. Jedná se o pozici jak na HPP nebo i možná externí spolupráce, částečný úvazek dle dohody.
Náplň práce:
Práce v kovovýrobě svařování obloukem, svařování CO2, svařování metodou TIG jednotlivých dílů průtokoměru
Občasné broušení svárů, příprava materiálu řezání a vrtání trubek
Požadavky:
Praxe v oblasti sváření výhodou, doškolení bude zajištěno
Výuční list (technického zaměření) výhodou
Základní svářečská zkouška výhodou
Přesnost, preciznost, pozornost
Ochota se rozvíjet z hlediska technické dovednosti, odbornosti
Volné místo pro Vás máme ihned k dispozici, nabízíme Vám hned ze startu smlouvu na dobu neurčitou. Finanční ohodnocení dle dohody. Dále nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené, pracovat budete v jedné směně od 7,00 do 15,30 kousek od centra Brna a po zkušební době Vám přispějeme i na penzijní nebo životní pojištění, případně obdržíte i jiné benefity jako je příspěvek na dopravu dle km. Možné je dohodnout i flexibilní začátek/konec pracovní doby. Tato pozice je však vhodná i pro externí spolupráci, či zkrácený úvazek.
Těšíme se na Váš životopis a na setkání při pohovoru.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.