Zdravotní Laborant/Ka

Zdravotní ústav se sídlem v ústí nad labem - Praha 19
nová nabídka (04/05/2024)

popis pracovního místa

PRVOTNÍ KONTAKT EMAILEM :
Ledvinková Jana Mgr., tel.:
použijte odpovědní formulář, email:
použijte odpovědní formulář
Náplň práce :
Provádění laboratorních vyšetření a měření.
Hodnocení kvality vzorků biologického materiálu.
Práce s laboratorní technikou a laboratorním informačním systémem.
Požadujeme :
SŠ, VOŠ ukončené vzdělání v oboru Zdravotní laborant.
Atestace z Vyšetřovacích metod v klinické imunologii žádoucí, případně ochota si ji doplnit.
Manuální zručnost a preciznost.
Práce na PC.
Ochotu se trvale vzdělávat, aktivní a zodpovědný přístup.
Český jazyk minimálně na konverzační úrovni.
Výpis RT.
Nabízíme :
Práce na plný úvazek.
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením .
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.
Jednosměnný provoz, klouzavá pracovní doba.
Přátelstký kolektiv malé laboratoře.
Pracoviště v centru Prahy v blízkosti metra B.
6 týdnů dovolené + 3 "
Sick days"
Stravenkový paušál.