Zdravotní Odběrová Sestra Na Nově Otevírané Oc

Předvýběr. cz s. r. o. - Telč
nová nabídka (04/05/2024)

Pro našeho klienta, společnost s téměř 30 ti letou tradicí, hledáme na pozici Zdravotní odběrová sestra na nově otevírané OC.
Práce na Zkrácený úvazek.
Náplň práce:
* S tím, jak to u nás funguje, Vás nejprve podrobně seznámí zkušený kolega
* Naučíte se řadu nového a můžete se stále zlepšovat
* Pracovat budete pouze na denní směny pouze dopoledne
* Budeme s Vámi jednat na rovinu, zajímá nás Váš názor na chod a organizaci práce, Vaše návrhy na zlepšení jen vítáme
* Klienty vždy přivítáme úsměvem a jejich údaje si zadáme do našeho systému
* Připravíme si odběrový materiál a edukujeme je na samotný odběr
* Provedeme odběr dle běžných standardních postupů na základě indikace
* Konzultujeme dotazy klientů, v případě odborných dotazů se neváháme obrátit na kvalifikované kolegy, kteří nám poskytnou potřebnou součinnost
* SŠ/VŠ či odpovídající vzdělání opravňující výkonu povolání zdravotní sestry (praktická, všeobecná, dětská...)
* Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
* Flexibilitu
* Pečlivost
* Samostatnost
* Milé vystupování
* ŘP sk. B aktivní řidič
Strong/strong
* Zavedený systém navyšování mzdy
* Denní směnu bez nočních, víkendových či svátečních služeb
* 6 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci
* Roční příspěvek na stravné ve výši 22 680 Kč
* Roční příspěvek od 8 400 Kč na penzijní připojištění / Multipass card (dle výše úvazku)
* Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
* Dětský a sportovní den pro rodiny zaměstnanců s bohatým programem a občerstvením
* Tematický vánoční večírek pro všechny naše zaměstnance
* Plně hrazené služby zkušeného psychoterapeuta platné i pro členy rodiny
* Cenově zajímavý Tarif pro uživatele TMobile platný i pro členy rodiny
* Interní kurzy a školení
* Pracovní oděv zdarma
* Příspěvek na obuv
* Místo výkonu práce:
Dačice
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.R.O., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
StrongBenefity/strong
* Vzdělávací kurzy, školení
* Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
* Dovolená více než 5 týdnů
* Pracovní oblečení
* Příspěvek na pracovní oblečení
Vzdělání:
SŠ s maturitou
Typ pracovního poměru:
Zkrácený úvazek