Zkušený Technický Analytik Pro It

Jobs contact personal, s. r. o. - Staré Město
nová nabídka (16/05/2024)

Jsme větší česká společnost sídlící v Praze. Zabýváme se různými IT projekty pro oblastí jako školství, zdravotnictví, armáda, správa atd.
Hledáme k nám do týmu technicky zaměřeného analytika, který nám pomůže s projektem do oblasti digitalizace
Jako člen analytického týmu se budete se účastnit vývoje software na zakázku ve všech fázích „výrobního“ procesu.
Náplň práce:
* Návrh SW řešení pro vývojový tým
* Konzultace se zákazníkem a specifikace jeho požadavků na daný produkt
* Tvorba analytické dokumentace (funkční specifikace, datový model, usecase).
* Spolupráce s vývojovým týmem
* Kontrola funkcionalit Vašeho řešení
* Spolupráci na tvorbě uživatelské dokumentace
* Zkušenost s IT analýzami (technického charakteru)
* Orientace v základních pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model, a jejich praktické použití
* Znalost UML, Enterprise Architect, Jira, Confluence
* Zkušenost s rozvojem vlastních návrhů i existujících SW modulů
* Zkušenost s analytickou správou informačního systému
* Zkušenosti s testováním softwarových aplikací a psaní uživatelských příruček
* Znalost a praktické použití SQL databází, tvorba dotazů a jednoduchých skriptů
* Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v eshopech, atd.)
* Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...)
* Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem)
* Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
* Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
* Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
* Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém obor
Vzdělání:
Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek