Obchodní Manažer V It

Nový start, personální agentura s. r. o. - Třebíč
nová nabídka (06/05/2024)

Máte obchodního ducha a zkušenosti z oblasti IT? Do české IT společnosti s mezinárodním působením hledáme parťáka pro rozvoj byznysu. Aktivní AJ podmínkou (min. B2). Fixní plat + zajímavé provize, rozvoj v oblasti moderních technologií.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Spravovat a budovat obchodní a partnerskou síť v oblasti moderního IT software (B2B)
  • Jednat s partnery face to face nebo online
  • Prezentovat inovativní software potenciálním partnerům
  • Vyjednávat podmínky o provizní spolupráci s IT partnery
  • Mít na starosti obchodní transformace a optimalizace procesů

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Dynamickou práci v úspěšné IT firmě

Fix dle domluvy + zajímavé provize dle výsledků

Pravidelný home office

Firemní počítač a vybavení

5 týdnů dovolené

Sick days

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na kulturu a sport
  • Možnost práce na HPP i ŽL
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Podporu ve vzdělávání
  • Občasné cestování
  • Firemní akce
  • Zázemí kanceláře:
    Region Třebíč / Praha / home office