Obchodní Manažer V It

Nový start, personální agentura s. r. o. - Košíře
nová nabídka (04/05/2024)

popis pracovního místa

CO BUDETE DĚLAT?
Spravovat a budovat obchodní a partnerskou síť v oblasti moderního IT software (B2B)
Jednat s partnery face to face nebo online
Prezentovat inovativní software potenciálním partnerům
Vyjednávat podmínky o provizní spolupráci s IT partnery
Mít na starosti obchodní transformace a optimalizace procesů
Máte obchodního ducha a zkušenosti z oblasti IT? Do české IT společnosti s mezinárodním působením hledáme parťáka pro rozvoj byznysu. Aktivní AJ podmínkou (min. B2). Fixní plat + zajímavé provize, rozvoj v oblasti moderních technologií.
CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Dynamickou práci v úspěšné IT firmě
Fix dle domluvy + zajímavé provize dle výsledků
Pravidelný home office
Firemní počítač a vybavení
5 týdnů dovolené
Sick days
Pružnou pracovní dobu
Příspěvky na kulturu a sport
Možnost práce na HPP i ŽL
Zvýhodněný mobilní tarif
Podporu ve vzdělávání
Občasné cestování
Firemní akce
Zázemí kanceláře:
Region Třebíč / Praha / home office
Vzdělání:
SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Práce na ŽL, Plný úvazek