Obchodní Zástupce

Bohemilk, a. s. - Opočno
nová nabídka (09/05/2024)

Kontakt zasláním životopisu na email použijte odpovědní formulář
Požadavky:
požadujeme min. SŠ s maturitou
platný řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič/ka
zkušenost na pozici obchodního zástupce výhodou
obchodní duch, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, komunikativnost
uživatelská znalost PC (MS Office Word, Excel, Outlook, Internet).
Náplň práce:
aktivně vyhledává prodejní místa (VO, koncové prodejce, řetězce)
tvoří a udržuje evidenci zmrzlinových míst
aktivně se podílí na tvorbě a realizaci firemní obchodněmarketingové a reklamní strategie
zjišťování spokojenosti zákazníků, napomáhání při vyřizování reklamací
předkládání návrhů na zlepšení obchodněmarketingové činnosti a prodeje
vedení skladové evidence a péče o svěřené vozidlo
zajišťování prodejních a marketingových akcí (veletrhy, výstavy).

zázemí stabilní společnosti
motivační odměny, 2 dny Sick days, 25 dní dovolené
příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování
příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.