Technik – Elektro / Praha

Kariéra spol. s r. o. - Kunratice
nová nabídka (06/05/2024)

popis pracovního místa

Pro našeho významného klienta, který se specializuje na výstavbu a instalaci mobilních sítí a datové infrastruktury, hledáme vhodné kandidáty na pozici na pozici Technik Elektro.
Náplň práce:
Instalace a servis napájecích systémů a zdrojů záložního napájení
Realizace slaboproudých a NN sítí například v datových centrech a
administrativních budovách
Výuční list nebo SŠ vzdělání
Spolehlivost, pozitivní přístup a chuť učit se nové věci
Výhodou:
Aktivní řidič s oprávněním pro skupinu B
Orientace v technické dokumentaci
Zkušenosti s elektroinstalacemi, případně slaboproudými instalacemi
Zkouška z nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
Základní znalost Microsoft Office
Základní znalost AJ
Šanci rozvíjet se v zavedené české firmě s přátelskou atmosférou
Firemní bezplatná školení v problematice záložních zdrojů, datových sítí, měření a plánování telekomunikačních sítí
Školení související s výkonem práce dle NV č. 194/2022 Sb.(dříve vyhláška 50)
Plán osobního rozvoje dle Vašich znalostí, zkušeností a preferencí
Finanční odměny na základě dosažených výsledků
Standardní pracovní dobu 8 16,30 hod
Místo pracoviště:
Praha Kunratice
Nástup:
dle dohody
Vzdělání:
Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek

Přihlaste se nyní o

Budete přesměrováni na jinou webovou stránku

další vlastnosti

Přejít zpět